Kontakt

NEWSLETTER

Jeśli chcesz otrzymać od nas informacje dotyczące promocji i specjalnych ofert handlowych zostaw swój e-mail.

Kontakt

Firma Wiązar System jest autoryzowanym producentem prefabrykowanych kratowych dachów z litego drewna łączonego płytkami kolczastymi.

Adres

Wiązar System Sp.j.
Rozwadowski & Kołodziej
ul. Wołczyńska 63b
46-264 Krzywiczyny
NIP 7511727497

Telefon

+48 77 414 14 68

e-mail

kontakt@wiazar-system.pl

Biuro czynne

od pon.-pt. w godz. 7.00 - 16.00

 

Przedstawiciel współwłaścicieli

 

inż. Andrzej Rozwadowski

Tel.:

+48 698 648 157

e-mail:

andrzej@wiazar-system.pl

 

Dyrektor
wykonawczy

 

mgr inż. Marcin Posmyk

Tel.:

+48 48 77 402 41 77

kom. +48 530 304 480

e-mail:

marcin@wiazar-system.pl

 

Dział księgowości i rozliczeń

 

mgr Natalia Rozwadowska

Tel.:

+48 530 303 477

e-mail:

ksiegowosc@wiazar-system.pl

 

Dział projektów
Kierownik działu

 

mgr inż. Krzysztof Grunsiok

Tel.:

+48 77 414 14 68

e-mail:

krzysztof@wiazar-system.pl

 

Oddział śląski

Adres:

ul. Strzelców Bytomskich 87b,
41-914 Bytom
pok. nr 119

 
Biuro czynne:

pn-pt godz. 7.00 - 16.00

 
Projektanci:

mgr inż. Opara Karol

 

tel. +48 530 308 513

 

slask@wiazar-system.pl



mgr inż. Patryk Danielski

tel. +48 530 308 779

p.danielski@wiazar-system.pl

 

Oddział dolnośląski

Adres:

ul. Kobierzycka 10,
52-315 Wrocław
1 piętro

dolnyslask@wiazar-system.pl

 
Biuro czynne:

pn-pt godz. 8.00 - 16.00

 
Projektant:

mgr inż. Maciej Karczmarczyk

 

tel. +48 575 301 500

 
Regionalny kierownik
sprzedaży:

mgr inż. Kacper Lindmajer

tel. +48 530 305 183
k.lindmajer@wiazar-system.pl

 

  

 


 


 

 
 

 

Projektanci:

mgr inż. Agata Sokółka

 

tel. +48 530 304 906

 

mgr inż. Katarzyna Kaczmarek

tel. +48 530 308 729

k.kaczmarek@wiazar-system.pl

Napisz do nas

Pokaż dojazd z:

do: